پنل آموزشی سامانه کلاس زنده رادین

در این دوره چه آموزش داده می شود؟

  • در این سطح کماکان آموزش ساختارهای گرامری پیچیده خواهد داشت. ساختارهایی همچون ماضی بعید، آینده استمراری، would rather، would prefer، embedded questions ، phrasal verbs جملات مجهول و ربطی که از اساسی ترین گرامرهای زبان انگلیسی هستند و دانش و به کارگیری آنها این دسته از زبان آموزان را از زبان آموزان متوسط متمایز می کنند. با توجه به اینکه سطح زبان آموزان در این مقطع نسبتا پیشرفته لحاظ می شود. زبان آموزان یاد میگرند که چگونه در مورد موضوعات جامع تر (مطالبی با انعکاس اجتماعی) صحب کنند و نظر بدهند.

اهداف آموزش

  • در این سطح مطالبی مربوط به امورات شغلی از جمله ارتقا یافتن، انتقاد کردن، حرفه ای بودن، مسئولیت داشتن و دادن، شایعه و خبرچینی کردن، صحبت کردن در مورد امور مالی و فرصت های شغلی و همچنین امورات احتماعی و فردی از جمله بیان کردن نقاط اشتراک، ترافیک، ورزش و برنامه غذایی، بیان آرزوها پرداخته می شود. نکته دیگر حائز اهمیت در ارتباط با این سطح این است که مهارت نوشتاری زبان آموزان در زمینه مقاله نویسی و نامه نگاری بسیار تقویت می شوند. چنانچه زبان آموزی تمایل به شرکت در آزمون آیلتس را داشته باشد، بعد از گذراندن این دوره واجد شرایط برای ورود به دوره آیلتس بوده و می تواند پس از گذراندن 15 جلسه به نمره 6 آیلتس دست یابد.

پیش نیاز های این دوره آموزشی

آشنایی با ساختارهای گرامری متوسط، داشتن مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب نسبتا خوب و توانایی استفاده از واژگان در صحبت کردن در مورد طیف وسیعی از موضوعات

مشاهده بیشتر

قیمت 699,000 تومان

2 زبان آموز
زبان: انگلیسی
48 ساعت
پلتفرم اختصاصی کلاس زنده رادین
32 جلسه
گواهی پایان دوره
19:30 الی 21:00
شنبه و چهارشنبه
آغاز از 99/03/07
0 دیدگاه 359 بازدید

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
699,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره انگلیسی English Project Success 4 G23”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *