آموزشگاه زبان رادین علاوه بر آموزش زبان های عامه به آموزش سایر زبان ها از جمله سوئدی ، هلندی و … برای علاقه مندان به یادگیری این زبان ها و همچنین عزیزانی که قصد مهاجرت به این کشور ها را دارند می باشد.

بسیارند کسانی که قصد یادگیری این زبان ها را دارند اما به دلیل کمبود دوره های آموزشی مناسب از یادگیری این زبان ها بهره مند نمی شوند. هدف ما در  زبان رادین فراهم آوری محیطی با استاندارد های روز دنیا برای یادگیری تمامی زبان های خارجی است . امید است تمامی عزیزانی که تا به امروز به دنبال یادگیری زبان هایی از این قبیل بوده اند بتوانند به کمک آموزشگاه زبان رادین به هدف خود در کمترین زمان ممکن دست یابند. به دلیل وجود شرایط آسان تری که حاکم بر کشورهایی هم چون گرجستان، نروژ، دانمارک، هلند و از این قبیل می باشد ، تعداد دانشحویان و یا مهاجرانی که قصد رفتن به این کشورها را دارند کم نیست زیرا این کشورها در کنار این موضوع که کشورهایی اروپایی با استانداردهای عالی محسوب می شوند اما شرایطی بسیار راحت تر برای پذیرش مهاجر و دانشجو را دارند.

آموزش سایر زبان ها

امید است که برگزاری این دوره های آموزشی از دغدغه های ذهنی شما عزیزان بکاهد. هدف آموزشگاه زبان رادین رضایت تمامی شما عزیزان می باشد. آموزش سایر زبان ها همچون گرجی، کره ای و … هم به شکل حضوری و هم بشکل غیر حضوری در آموزشگاه زبان رادین میسر می باشد که برای اطلاع از نحوه برگزاری دوره های غیر حضوری و همچنین روز و ساعت دوره های حضوری و هزینه های مربوط به هر کدام  می توانید با شماره های آموزشگاه تماس حاصل نمایید و با مشاورین آموزشگاه تماس حاصل نمایید.

موسسه زبان رادین بهترین و مدرن ترین آموزشگاه زبان در شیراز

آکادمی مدرن زبان رادین اولین و برترین مرکز آموزش زبان هوشمند جنوب کشور