آموزش زبان چینی CHINESE

آموزشگاه زبان رادین مفتخر به برگزاری دوره های پر طرفدار و پر کاربرد زبان چینی میباشد. کشور چین با بیش از 5000 سال قدمت دارای فرهنگی کهن و غنی میباشد که با بیش از 1/28 میلیون جمعیت، پر جمعیت ترین کشور دنیا محسوب میشود. زبان چینی علاوه بر چین و تایوان نقش پررنگی در کشورهای اندونزی، تایلند، مالزی، فیلیپین و سنگاپور و … دارد. از این جمعیت که دومین قطب بزرگ اقتصادی دنیا، چین محسوب میشود، یادگیری زبان چینی از اهمیت به سزایی برخوردار است. آموزش زبان چینی برای هم وطنان ما با توجه به بازار واردات و صادرات اقتصادی امری بسیار ضروری و مهم است. از این رو امروزه بسیاری از تاجران و بازرگانان به دنبال آموزش زبان چینی می باشند.

چرا زبان چینی را در آموزشگاه زبان رادین بخوانم؟

آموزشگاه زبان رادین به جرات دارای بهترین کادر آموزش زبان چینی طبق استانداردهای دانشگاه پکن می باشد. در آموزشگاه زبان رادین ، کادر مجرب ما با بکارگیری کتب منتخب دانشگاه پکن این امکان را برای داوطلبان آموزش زبان چینی فراهم میسازیم که در ظرف زمان کوتاهی به حداکثر مهارت مکالمه دست یابند.

 آموزش زبان چینی

در آموزشگاه زبان رادین ، این امکان را به زبان آموزان خود می دهیم که علاقمندان به آموزش زبان چینی در بخش مکالمه حتی بدون کسب مهارت نوشتاری( که بسیار مشکل و طاقت فرساست) قادر به مکالمه روان با تاکید بر بُعد تجاری و بازرگانی این زبان باشند. آموزشگاه زبان رادین با بکارگیری اساتید فارغ التحصیل زبان چینی وهم چنین اساتید مقیم چین این امکان را نیز به شما می دهد که با بهترین و ظریف ترین تلفظ بتوانید چینی را فراگیرید؛ زیرا همان طور که ممکن است بدانید تلفظ صحیح در آموزش زبان چینی بسیار حائز اهمیت است. با کادر زبان چینی ما دیگر نگران امور بازرگانی خود نباشید.

موسسه زبان رادین بهترین و مدرن ترین آموزشگاه زبان در شیراز

آکادمی مدرن زبان رادین اولین و برترین مرکز آموزش زبان هوشمند جنوب کشور