آموزش زبان عربي

مؤسسه زبان آموزان رادين قوي ترين و منحصربفرد ترين كلاسهاي عربي در جنوب كشور  را داراست . افرادی که زبان عربي می دانند چه در ایران و چه در خارج از ایران از فرصت های شغلی بسیار عالی و خوبی برخوردارند. مؤسسه زبان آموزان رادين مفتخر است که بهترین های آموزش زبان عربي را به همکاری دعوت نموده است. از جمله مزیت های زبان عربی عبارتند از:

  1. زبان عربي اولين زبان رايج در كشورهاي اسلامي بويژه خاورميانه مي باشد.
  2. زبان عربي زبان کشور های عربي همانند مصر ، ليبي ، لبنان ، عربستان ، امارات ، كويت ، قطر ، عمان ، بحرين ، سوريه و ساير كشورهاي حوزه خليج فارس می باشد.
  3. زبان عربي یکی از چندين زبان رسمی سازمان ملل متحد می باشد.

اما چرا زبان عربي را در مؤسسه زبان آموزان رادين بیاموزیم؟

  1. آموزش زبان عربي در مؤسسه زبان آموزان رادين به وسیله اساتید native و یا فارغ التحصیلان آموزش زبان عربی از دانشگاه های معتبر خارجي،  داخلي و مترجمین زبان عربي انجام می شود و یادگیری زبان عربي را برای شما بسیار شیرین می کند.
  2. زبان عربی امروز دارای لهجه‌ها و گویش‌های گوناگونی است و زبان عربی مدرن استاندارد به عنوان زبان رسمی نوشتار در همه کشورهای عرب پذیرفته شده است.  آموزش زبان عربي در مؤسسه زبان آموزان رادين به 4 لهجه فصيح ،‌خليجي ، مصري و سوري مي باشد .
  3. دورهاي آمادگي براي آزمونهاي تحصيلات تكميلي ويژه دانشجويان عربي در اين مؤسسه برگزار مي گردد.
  4. در مؤسسه زبان آموزان رادین دوره هاي ويژه تك مهارتي “قواعد” برگزار مي گردد.
  5. دوره هاي ويژه همراهي با توريستهاي درماني و گردشگري اعراب.
  6. دوره هاي مكالمه ويژه از طريق فيلم و بحث آزاد.

آموزش زبان عربی در شيراز در مؤسسه زبان آموزان رادين دروه های متفاوتی را شامل می شود که می توانید برای اطلاع از آنها با شماره های مؤسسه تماس بگیرید .

موسسه زبان رادین بهترین و مدرن ترین آموزشگاه زبان در شیراز

آکادمی مدرن زبان رادین اولین و برترین مرکز آموزش زبان هوشمند جنوب کشور