آموزش زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی دریچه ای است برای ورود به آهنگین ترین زبان دنیا !! مؤسسه زبان آموزان رادين دوره های زبان ایتالیایی را برای علاقمندان به این زبان ارائه می دهد تا نیاز دانشجویان به این زبان را مرتفع کند:

اما چرا زبان ایتالیایی:

  1. زبان ایتالیایی پنجمین زبان مورد آموزش پس از زبان های انگلیسی ، فرانسه، اسپانیایی  و آلمانی است.
  2. این زبان در کشور های زیادی همچون لوکزامبرگ ، اتریش ، سوئیس ، اتریش ، اسلوونی و شهرستان ایستریا در کشور کرواسی و… صحبت می شود.
  3. به دلیل اینکه بسیاری از دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه های رایگان کشور ایتالیا می باشند این زبان طرفداران بسیار زیادی دارد.

اما چرا یادگیری زبان ایتالیایی را در مؤسسه زبان آموزان رادين شروع کنیم؟

  1. مؤسسه زبان آموزان رادين دوره های زبان ایتالیایی را با بهترین اساتید ایتالیایی زبان ، کارمندان سفارت و یا اساتیدی که در ایران تحصیلات خود را در بهترین  دانشگاه ها گذرانده اند برگزار می کند.
  2. دپارتمان ایتالیایی مؤسسه زبان آموزان رادين دوره های زبان ایتالیایی را با کتاب هایNuovo Espresso برگزار می نماید که در مدتی بسیار کوتاه افراد را برای رسیدن به سطح دانش زبانی خوب و کافی برای داشتن مکالمات ایتالیایی آماده می نماید.
  3. پکیج ایتالیایی مؤسسه زبان آموزان رادين که می تواند دانشجویان را برای مکالمات آماده نماید شامل: نرم افزار آموزشی آنلاین زبان ایتالیایی ، فیلم های آموزشی زبان ایتالیایی و PDF  کتاب های ایتالیایی می باشد.

برای اطلاع از دوره ها  با شماره های موسسه تماس بگیرید.

 موسسه زبان رادین بهترین و مدرن ترین آموزشگاه زبان در شیراز

آکادمی مدرن زبان رادین اولین و برترین مرکز آموزش زبان هوشمند جنوب کشور