دوره هاي آمادگي براي آزمون تافل  TOEFL 105

 آموزش TOEFL

تافل چيست؟

آزمون تافل (TOEFL) توسط سرويس سنجش تحصيلي (ETS) دانشگاه پرينستون(Princeton) برگزار مي‌شود. اين آزمون، مهارت های شنيداري، گفتاري، نوشتاري، و درک مطلب انگليسي را مورد سنجش قرار مي‌دهد و براي پذيرش در دانشگاههاي آمريکاي شمالي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. نمره کسب شده در اين آزمون جهت پذيرش در اين دانشگاهها به مدت دو سال داراي اعتبار مي‌باشد.

 تافل اينترنتي (iBT) چه تفاوتي با تافل کتبي وکامپیوتری دارد؟

 آزمون تافل اينترنتي (iBT) بخش جديدي با عنوان «بخش گفتاري» (يا Speaking) دارد و در مقابل، بخش ساختار (Structure) که در آزمونهاي کتبي و کامپيوتري وجود داشت، حذف شده است. گرامر بطور غيرمستقيم در بخشهاي ديگر اين آزمون مورد سنجش قرار مي‌گيرد. سخنراني‌ها و گفتگوها در بخش شنيداري (Listening) طولاني‌تر شده‌اند و خلاصه نويسي (note taking) نيز ديگر مجاز مي‌باشد. در بخش درک مطلب (Reading)، نوع سؤالات متنوع‌تر شده و بعنوان مثال از شرکت کنندگان خواسته مي‌شود اطلاعات را طبقه‌بندي کنند و يا جدولي را پر کنند. تايپ کردن هم در بخش نوشتاري ديگر الزامي است.

دوره های آمادگی آزمون  TOEEL در موسسه زبان رادین بر اساس انواع متفاوت آزمون تافل شامل pbt , ibt , cbt میباشد و همچنین طبق نمرات مورد نیاز زبان آموزان طراحی شده است . در دوره های آموزش TOEFL , موسسه زبان رادین با بهره گیری متد روز ETS آمریکا و جدیدترین کتب آمادگی آزمون تافل و همچنین منابع آموزش TOEFL بهره گیری میکند تا در مدت زمان کوتاهی زبان آموز نمره مورد نظر خود را در این آزمون کسب کند. لازم به ذکر است که بدانید در حال حاضر تنها نوع اینرنتی ibt و کاغذی pbt تافل در سراسر دنیا برگزار میشود و نوع کامپیوتری آن دیگر برگزار نمیشود.

 موسسه زبان رادین مفتخر به برگزاری آزمون های آزمایشی تافل ibt و cbt و pbt  میباشد و کارنامه ایی معتبر به زبان آموز نیز ارائه میگردد, شرکت در این آزمون های آزمایشی این امکان را به زبان آموزان میدهد که قبل از شرکت در آزمون های اصلی خود را محک زده و نقاط ضعف و قوت خود را در شرایط آزمون شناسایی کنند.برگزاری آزمون های آزمایشی تافل توسط کمتر موسسه و مرکز معتبری در ایران برگزار میشود.

در مؤسسه زبان آموزان رادین با بهره گیری از جدیدترین متد های روز دنیا و بسته های آموزشی متفاوت زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای کلاسهای آمادگی آزمون بین المللی تافل برگزار میگرددکه نمره 105 برای شما بیمه خواهد شد.

زبان آموزانی که سطح دانش زبان آنها در سطح Intermediate وUpper intermediate  باشد می توانند در دوره ی تافل شرکت نمایند. دوره ی تافل به مدت 20 جلسه ، 2 روز در هفته برگزار می گردد.

مؤسسه زبان آموزان رادین مفتخر است که اولین موسسه ای  است که در پایان دوره تافل برای  زبان آموزان امتحان  Mock Test(iBT) را به صورت رایگان برگزار میکند.

 لازم به ذکر است که بدانید 96% داوطلبین آزمون تافل متقاضی شرکت در آزمون اینترنتی تافل یا همان ibt میباشد و مدل pbt این آزمون تنها در مناطقی که امکان برگزاری آزمون به شکل اینترنتی نمیباشد موجود میباشد. نوع ibt آزمون تافل شامل هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی میباشد ازین رو تمامی دانشگاههای خواهان این مدرک ، نوع اینترنتی این آزمون را مورد نیاز میدانند.

برخی از ویژگی های دوره های آموزشی TOEFL / کلاس تافل در جدول زیر بصورت خلاصه ارایه داده شده است.

دوره های آموزش TOEFL در سطوح مختلف قابل برگزاری است و وابسته به سطح و زمان زبان آموزان مشاوران ما راهنمایی های لازم جهت انتخاب دوره مناسب وضعیت متقاضی را به وی ارایه میدهند. شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال یا مشاوره خود را با همکاران ما در آموزشگاه در میان گذاشته و راهنمایی ها و تجربیات آنها استفاده نمایید همچنین میتوانید در از طریق بخش تماس با ما وب سایت موسسه زبان رادین همواره با مشاوران ما در ارتباط باشید.